Zimowe Gasshuku 2021 - Szczyrk

W dniach 18-21.03.2021 w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku nasi zawodnicy wraz z sensei Anią przebywali na zimowym zgrupowaniu karate tradycyjnego Gasshuku 2021. Tegoroczne szkolenie, w związku z sytuacją covidową w Polsce i Europie, miało inny charakter niż poprzednie tego typu imprezy, ponieważ odbyło się bez udziału instruktorów i gości zagranicznych. W tym roku zajęcia prowadzili polscy instruktorzy Andrzej Olech, Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny, Jacek Wierzbicki, Damian Karwacki, Rafał Wajda, Radosław Olczyk.

Była to solidna lekcja dotyczacą podstaw treningu karate, treningu motorycznego, analizy kata Kanku Sho, strategii walki kumite wraz z treningiem kopnięć.

Podczas zgrupowania Karina Bugiel, Mikołaj Adamski i Jakub Karczmarzyk zaliczyli egzamin na stopień mistrzowski 1 dan.

Składamy serdeczne gratulacje całej Trójce życząc wytrwałości w dalszym doskonaleniu swojego karate.
 
Tym samym w naszym klubie mamy już 10 osób mogących z dumą nosić czarny pas. W związku z tym małym jubileuszem sensei Ania postanowiła również podjąć wyzwanie przystępując do egzaminu na stopień mistrzowski 4 dan, który również zakończył się sukcesem.

 Zapraszamy do galerii