Zimowe Gasshuku 2020 - Zakopane

Nasi zawodnicy (Karina, Hania, Emilia, Hubert, Kuba, Mikołaj) wraz z sensei Anią w dniach 28.02-01.03.2020 przedywali w Zakopanem gdzie w Centralnym Ośrodku Sportu odbywało się Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego Gasshuku 2020 połączone z selekcyjno-naborowym zgrupowaniem kadry narodowej.

Podczas tego wydarzenia nasz zawodnik Hubert Pietrzak - Rogala przystąpił do egzaminu na stopień mistrzowski 1 Dan, który zaliczył pozytywnym wynikiem. Cieszymy się, że nasz kolejny zawodnik osiągnął ten ważny etap w treningu karate. Składamy serdeczne gratulacje Hubertowi, życząc mu dalszej wytrwałej pracy w doskonaleniu swojego karate w poczuciu, że nauczył się wystarczająco dużo, aby zrozumieć jak niewiele jeszcze wie. W przekonaniu, że czarny pas nie oznacza, iż stał się niezwyciężony, ale że nigdy się nie poddał.

 Zapraszamy do galerii