Zimowe Gasshuku - 13-17.02.2019 Stara Wieś

Nasi najbardziej doświadczeni zawodnicy wraz z sensei Anią w dniach 13-17.02.2019 w Centurm Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo Stara Wieś zdobywali kolejne doświadczenie podczas treningów zimowego Gasshuku.

Podczas tego szkolenia miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w historii naszego klubu bowiem Kornelia Liwak, Hanna Sobkowiak, Emilia Kochańska i Piotr Bilski zdali pozytywnie egzamin na stopień mistrzowski 1 DAN.

Stało sie to niemal dokładnie w dwudziestą rocznicę pierwszego egzaminu sensei Ani Koper na stopień uczniowski, który odbył sie 23.01.1999 w Kluczborku.

Składamy serdeczne gratulacje naszym zawodnikom. Jesteśmy niezmiernie dumni, że są młodzi ludzie, którzy wbrew powszechnie panującej opinii wytrwale trenują od wielu lat pokonując swoje słabości i kształtując swoje ciało i charakter.

Kończąc uczniowski etap zdobywania wiedzy i umiejętności w treningu karate, nasi uczniowie znowu dotarli na początek… ale tym razem drogi mistrzowskiej. Dlatego życzymy im, aby godnie nosili czarne pasy, z pokorą do ogromu wiedzy jaka drzemie w karate. Mamy nadzieję, że swoją postawą i zachowaniem dadzą przykład dla młodszych zawodników, dla których już teraz stanowią wzór i motywację do treningu.  

Zapraszamy do galerii