Zimowe ferie z karate

W drugim tygodniu ferii młodsi zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w sportowej półkolonii „Zimowe ferie z karate”. Dzień rozpoczynaliśmy od zajęć kreatywnych, gdzie każdy mógł obudzić swoją głowę do naszych kolejnych aktywności. Zrobiliśmy zabawkę zręcznościową z papieru, przestrzennego pająka, rozwijaliśmy motorykę małą w zabawach zręcznościowych z makaronowymi rybkami, wykonaliśmy wspólne dzieło z kółek origami i urządziliśmy sobie zawody lotnicze   

Po części kreatywnej trenowaliśmy nasze ciało, koncentrację oraz utrwalaliśmy zasady obowiązujące na dojo podczas nauki poszczególnych technik na treningu karate. Zapału naszym zawodnikom nie brakowało i każdy z nich ten czas przepracował bardzo rzetelnie. Po treningu budowaliśmy ducha zespołu podczas zabaw i gier zespołowych, gdzie każdy mógł odkryć w jak wielu aktywnościach może sobie poradzić niejednokrotnie zaskakując samego siebie.

Po zajęciach na sali ruszaliśmy w teren, aby dobrze spożytkować nadmiar naszej pozytywnej energii. I tak bawiliśmy się na basenie, na lodowisku, szaleliśmy w parku trampoliny i pękaliśmy ze śmiechu w kinie na seansie „Dzieciak rządzi”. Pomiędzy aktywnością na sali i w terenie „doładowywaliśmy baterię” na obiedzie, aby mieć pewność, że na wszystko wystarczy nam sił.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzorową postawę podczas wszystkich aktywności, a rodzicom za zaufanie i powierzenie nam swoich dzieci pod opiekę.

Zadanie zostało dofinansowane ze budżetu Miasta Oleśnicy.

 Zapraszamy do galerii