Zatrzymaj wakacje z karate

Niemal na półmetku wakacji 30 osoba grupa naszych młodszych zawodników spotkała się na 5-dniowych półkoloniach, aby aktywnie i kreatywnie spędzić wakacyjny czas. Podczas zajęć udało nam się wykonać bardzo piękne prace plastyczne nawiązujcie tematyką do okresu letniego. Nawet nie spodziewaliśmy się, że mamy w klubie takich artystów. Oczywiście trenowaliśmy karate i należy zwrócić tu uwagę, że pomimo różnego stopnia zaawansowania, karatecy znakomicie uzupełniali się na treningach, wcielając się w rolę nauczycieli i uczniów, a efekty tych działań były naprawdę imponujące. Był też czas na gry rekreacyjne podczas których graliśmy w piłkę nożną, strzelaliśmy z łuków, graliśmy w badmintona czy bawiliśmy się na placu zabaw. Po pyszny obiedzie naładowani pozytywną energią ruszaliśmy na atrakcje dnia. Udało nam się odwiedzić basen letni i kryty w Oleśnicy, szaleliśmy na dmuchańcach, graliśmy w kręgle na kręgielni Sky Bowling a resztki sił zostawaliśmy w parku trampolin GoJump.

Dziękujemy uczestnikom półkolonii za stworzenie miłej atmosfery oraz duże zdyscyplinowanie podczas prowadzonych zajęć, Pani Beacie Grzybek za owocną współpracę i dużą dawkę pozytywnej energii dostarczanej podczas wszystkich zajęć.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Miasta Oleśnicy.

Zapraszamy do galerii