Zakończenie sezonu 2017/18

Kolejny sezon Klubu Sportowego Hikari Oleśnica przechodzi do historii. Mimo, że pozostało nam jeszcze kilka aktywności, tradycyjnie w czerwcu spotkaliśmy się całą społecznością klubową na jego zakończeniu. Spotkanie odbyło się według obowiązującego od jakiegoś czasu schematu: trening – integracja – zabawa. Wspólny trening wszystkich karateków otwiera całą imprezę, później czas na mały posiłek - żurek, smalec z ogórkiem, sałatka, ciasto, kawa, herbata, napoje - wszystko na raz lub w dowolne kolejności. W tym dniu nic nikomu nie szkodzi. Później trochę zabaw integracyjnych, tańce, hulanki i czas wolny. A w czasie wolnym można było poskakać na dmuchańcu, pochodzić po slackline, pograć w piłkę czy postrzelać z łuków do siebie wzajemnie lub po prostu do celu, spróbować swoich sił w beatboxie, no i oczywiście pokibicować Naszym w meczu Polska-Chile. Nad oprawą muzyczną i w pełnej gotowości na wszelkie spontaniczne zadania czuwał DJ Kurpix.
Ale… choćby nie wiadomo jak wiele atrakcji było przygotowanych, gdyby nie Wy drodzy zawodnicy, rodzice, babcie i dziadkowie nie byłoby nic. Taki klimat mogą stworzyć tylko wyjątkowi ludzie. Dziękujemy za to, że jesteście z nami, na dobre i złe, że nas wspieracie, pomagacie, mobilizujecie do dalszych działań i dajecie motywację do ciągłej pracy, bo w drużynie siła tkwi… DZIĘKUJEMY!

Chcielibyśmy podziękować także panu Łukaszowi Żołyńskiemu za pyszności, które przygotował, panu Piotrowi Cecerko za kolejne zakończenie sezonu spędzone przy grillu pełnym kiełbasek, panu Damianowi Siedleckiemu za przygotowanie transmisji meczu, panu Waldemarowi Karczmarzykowi za zdjęcia (z imprezy i z całego sezonu), pani Marlenie Wadze, pani Beacie Grzybek, Kamili Kowalczyk, Bożennie Koper za pomoc przy organizacji.

Dziękujemy wszystkim za to, że Was mamy!


Zapraszamy do galerii