Zakończenie sezonu 2014/15 - Karate Tradycyjne w Oleśnicy - 25.06.2015

W czwartek 25.06.2015r. na terenie basenu otwartego OKR Atol zawodnicy i sympatycy naszego klubu spotkali się na festynie zamykającym sezon treningowy 2014/2015. Przy pięknej pogodzie zgodnie z tradycją rozpoczęliśmy od wspólnego treningu wszystkich grup. Jest to jedyny taki moment, gdzie wszyscy możemy spotkać się razem i wspólnie zaprezentować umiejętności jakie opanowaliśmy w czasie minionego roku szkolnego. Gdy już nasze pięknie przygotowane kimona przybrały zielone odcienie był to znak, że należy zakończyć prace a rozpocząć zabawę. Więc szybciutko przebraliśmy się w stroje sportowe, podzieliliśmy się na zespoły i ruszyliśmy do boju - w przenosi i dosłownie, gdyż po treningu rozpoczęliśmy bieg patrolowy gdzie na pętli stawów miejskich czekał już na nas specjalnie przeszkolony oddział żołnierzy z przeróżnymi zdaniami. Każdy mógł sprawdzić swoje zdolności wokalne, taneczne, plastyczne, techniczne, rzutowe itp. Każda drużyna z pełnym zaangażowaniem wykonywała zadania i ciężko było wyłonić zwycięzcę, ale… okazało się że największą ilość punktów wywalczyły dwie  drużyny „Zwycięzców” oraz ”High five”.

 

Po biegu partolonym podziękowanie dla wszystkich zaproszonym gości i ruszyliśmy na poczęstunek. Nasz niezastąpiony Mistrz Kuchni p. Łukasz częstował gości pysznym żurkiem i sałatką, a na grillu kiełbaski zapraszały wszystkich do wspólnej uczty. Dzieci musiały szybko zjeść, gdyż po posiłku poszliśmy cała drużyną do parku rozrywki, gdzie miało miejsce czyste szaleństwo. Gdy już nam brakował sił i czuliśmy suchość w gardę, wróciliśmy do naszego grilla, aby uzupełnić wypocone elektrolity i posłuchać koncertu naszego oleśnickiego zespołu rockowego CPN. Była to wspaniała uczta dla naszych uszu i bisom nie było końca.


Chcielibyśmy wszystkim naszym klubowiczom podziękować za kolejny rok współpracy, za to że dzięki Wam jesteśmy, za to że Wam się chce, za to że możemy na Was liczyć, za to że możemy się rozwijać i tak po prostu dziękujemy. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku wakacyjnego, oczywiście aktywnego i do zobaczenia we wrześniu.

Zapraszamy do galerii