XXIV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Piękne zakończenie roku szkolnego

W ostatni weekend przed wakacjami [15-16.06.2024] w Poznaniu rozegrany został Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym. Nie mogło nas tam zabraknąć. Nasz klub reprezentowała 12 osobowa drużyna w składzie: Helenka Gozdek, Kornelka Bąk, Michalina Koper, Ala Kisiel, Ala Jaworska, Weronika Wieczorek, Gabrysia Goldberg, Michał Żołądkowski, Igor Walentyowicz, Tymek Biłyk, Michał Mochalski, Zuzia Głodek, Maciek Wnuk.
Nasz drużyna wystartowała bardzo dobrze pokazując piękny progres swoich umiejętności.

Do Oleśnicy przywieźliśmy dwa brązowe medale wywalczone w konkurencji kata przez Michalinę Koper oraz Gabrysię Goldberg.

Para enbu M/M Michał i Tymek uplasowali się na miejscu 4. A Maćkowi Zuzi i Ali zabrakło przysłowiowej chorągiewki by cieszyć się z pozycji medalowej.

Gratulujemy wszystkim dojrzałości i wzorowej postawy.


Zapraszamy do galerii