XXII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Dwa medale naszych zawodniczek na XXII Ogólnopolskim Pucharze Dzieci.
Sezon startowy zamykamy udanym starem naszej dziecięcej drużyny podczas XXII Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym, który w dniach 18-19.06.2022 odbył się w Łodzi.

Nasz klub reprezentowali: Michalina Koper, Tymon Biłyk, Michał Żołądkowski, Nina Kluczyńska i Kaja Zygmunt. W ostatniej chwili z powodu kontuzji ze startu wypadła Klara Bąk, której życzy szybkiego powrotu do zdrowia.

Start w tych zawodach to wyróżnienie za ciężką i wytrwałą pracę w minionym cyklu szkoleniowym. Nasza drużynę stanowiły dzieci, które oprócz systematycznej pracy treningowej nie jeden weekend spędziły na halach sportowych w różnych miejscowościach, aby standaryzować swój poziom techniczny i kształtować charakter. Gratuluje naszej kadrze konsekwencji w działaniu i poziomu karate jaki dzisiaj prezentują. Nawet jeżeli w przeciągu sezonu zdarzały się chwilę zwątpienia - Wy się nie poddaliście i dlatego jestem z Was bardzo dumna.

W wyniku rywalizacji na łódzkich matach do Oleśnicy wracamy z dwoma medalami. Nina Kluczyńska po bardzo wyrównanym pojedynku finałowym wywalczyła srebrny medal w kata indywidualnym, z kolei Kaja Zygmunt również w konkurencji kata sięgnęła po medal brązowy

Jeszcze raz brawa dla wszystkich.

Zapraszamy do galerii