XVIII Ogólnopolski Puchar Dzieci - 01.06.2018 Gdańsk

W Międzynarodowym Dniu Dziecka 1 czerwca 2018 reprezentacja Naszego Klubu uczestniczyła w XVIII Ogólnopolskim Pucharze Dzieci, który odbył się w Gdańsku. Turniej zgromadził ponad 900 zawodników z 64 klubów ze wszystkich zakątków Polski.

Nasza 18-osobowa drużyna stanęła przed nie lada wyzwaniem, bowiem poziom tegorocznych zawodów był niezwykle wysoki i bardzo wyrównany. Podczas bardzo emocjonującej rywalizacji wywalczyliśmy jeden medal, który zdobył dla nas debiutujący w imprezie tej rangi Robert Lisowski plasując się na 3 miejscu w konkurencji kata indywidualne.

Pozostali zawodnicy również zanotowali dobre starty, ale wyjątkowo podczas tej edycji brakowało nam sportowego szczęścia. Niejednokrotnie nasi zawodnicy odpadali w ostatniej walce przed strefą medalową, w bardzo licznych kategoriach startowych. Nie mniej w sporcie takie doświadczenia są również potrzebne, aby w pokorze, sumiennie i systematycznie trenować swoje umiejętności przed kolejnymi wyzwaniami. Pamiętajmy, że co nas nie zabije, to nas tylko wzmocni. Kto ma w sobie ukrytego wojownika wróci na dojo, aby jeszcze mocniej, z większym zaangażowaniem  kształtować swoje karate.

W zawodach reprezentacja Hikari wystąpiła w następującym składzie: Piasecka Aleksandra, Lisowski Hubert, Lisowski Robert, Wojcieszak Damian, Żołądkowski Bartosz, Cichy Matylda, Cichy Zuzanna, Wojciechowski Hubert, Porębska Magdalena, Pietrzak-Rogala Hubert, Kurzyńska Adrianna, Grzesik Amelia, Rosiak Joanna, Okoń Karol, Wyrwas Wojciech, Banaś Jakub, Nosol Stanisław, Nosol Filip.

Zapraszamy do galerii