XVI Ogólnopolski Puchar Dzieci - 4-5.06.2016 Lublin

Sukces podczas XVI Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci.

W pięknym stylu zakończyliśmy sezon startowy 2015/2016. W Lublinie podczas XVI Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci Nasz Klub reprezentowało 20 zawodników: Matylda Cichy, Adrianna Kurzyńska, Karol Okoń, Zuzanna Cichy, Bartosz Żołądkowski, Hanna Dziki, Hubert Pietrzak-Rogala, Aleksandra Piasecka, Julia Jarosz, Magdalena Porębska, Jakub Karczmarzyk, Mikołaj Adamski, Aleksandra Skorna, Adam Tomaszewski, Kornelia Liwak, Emilia Kochańska, Kornelia Jelonek, Dominik Olszczyński, Maja Kołodyńska, Katarzyna Krzepina. Nasza drużyna dostarczyła nam wielu wspaniałych sportowych emocji, walcząc na miarę swoich możliwości i zostawiając całe serce na macie. Wszystkim należą się ogromne gratulacje. JESTEŚCIE NAJLEPSI!

Po zaciętej rywalizacji w konkurencji kata indywidualne, w swoich kategoriach Aleksandra Piasecka oraz Hubert Pietrzak-Rogala nie mieli sobie równych i zdobyli Puchar Polski Dzieci. Brązowy medal również w konkurencji kata indywidualne wywalczyła Magdalena Porębska, a drużyna w składzie Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk oraz Hubert Pietrzak-Rogala została czwartą „trójką” kata drużynowego w kraju. Chłopakom zabrakło odrobinę szczęścia, mieszczącą się w 0,1 punktu, aby wywalczyć miejsce na podium. Niewiele do szczęścia zabrakło również Mikołajowi i Kubie w konkurencji indywidualnej, którzy zakończyli swoje starty na miejscach 5-6. Na tym samym poziomie swoje starty zakończyły dziewczęta: Ada, Emilka i Kornelia L.. Do ćwierćfinału awansowała również Kornelia J. oraz nasze dziewczęce składy kata drużynowego, także para enbu Magda i Hubert.

Czasami do szczęścia zabrakło jednej chorągiewki, ale wracamy do domu z poczuciem dobrze wypełnionego zadania oraz nowymi doświadczeniami, które pozwolą nam na wyznaczenie kolejnych celów treningowych w doskonaleniu naszego karate. Najbardziej cieszy progres w stosunku do poprzedniego roku.

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego wielkiego sukcesu naszej drużyny, przede wszystkim dzieciakom - to jest nasz wspólny sukces. Pokazaliście, że jesteście zgraną drużyną, która dzielnie wspiera się podczas całego turnieju. Dziękuje wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc.

I oczywiście gratuluje Wam drodzy medaliści i wierze, że mądrze i z pokorą przyjmiecie sukces, który będzie napędem do dalszej, wytrwałej i mocnej pracy.

 Zapraszamy do galerii