XVI Mikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach

Zawodnicy naszego klubu podjęli kolejne sportowe wyzwanie i w ponurą deszczową sobotę toczyli zaciętą rywalizację na macie w Głuchołazach. Nasza 9 osobowa drużyna w składzie: Kuba Karczmarzyk, Janek Sobkowiak, Dominik Olszczyński, Hubert Pietrzak-Rogala, Adam Tomaszewski, Maja Kołodyńska, Emilka Kochańska, Kornelia Jelonek i Kornelia Liwak z ogromnym zaangażowaniem i determinacją toczyła poszczególne pojedynki. Nasi zawodnicy zmierzyli się w konkurencji kata indywidualnego.

 

W rezultacie do domu przyjechaliśmy z 5 medalami:

Hubert Pietrzak-Rogala – brązowy

Kornelia Jelonek – brązowy

Kornelia Liwak – srebrny

Maja Kołodyńska – srebrny

Adam Tomaszewski – złoty

 

Pozostali zawodnicy również świetnie się zaprezentowali, potwierdzając że systematyczna praca na treningu wpływa pozytywnie na rozwój naszego karate.

Gratulujemy!