XII Puchar Mistrza - 28.09.2019 Wrocław

XII Puchar Mistrza to nasze pierwsze zawody w tym sezonie. W sobotę 28.09.2019 nasi zawodnicy zmierzyli się na matach we Wrocławiu. Tym razem debiut naszych zawodników możemy zaliczyć do udanych, bowiem przywieźli oni do Oleśnicy dziewięć medali.

Medal z najcenniejszego kruszcu wywalczyła Hanna Dziki w konkurencji kumite w kategorii junior młodszy. Srebrny w konkurencji kata dołożyła Urszula Nowak oraz Mateusz Stoparek w konkurencji kumite.Najwięcej zdobyliśmy medali w kolorze brązowym. W konkurencji kata wywalczyli je Michalina Koper, Michał Żołądkowski, Mateusz Stoparek, Antoni Stoparek, Robert Lisowski. W kumite brąz zdobyła Emilia Kochańska. Na najmniej lubianym czwartym miejscu w konkurencji kata zameldowali się Hubert Pietrzak-Rogala i Hanna Dziki.

Zapraszamy do galerii