Wspólnie w dobrej sprawie - finał akcji

W dniu 12.12.2015 dostarczyliśmy paczkę przygotowaną wspólnie przez zawodników i sympatyków Naszego Klubu oraz Koszykarskiego Klubu Oleśnica.
 
Bardzo dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna, za to że w tym zabieganym przedświątecznym okresie zatrzymał się na chwilę i zapoznał się z sytuacją rodziny, której postanowiliśmy pomóc, za to że podzielił się tym co ma i za tą radość, która towarzyszyła nam przy tworzeniu paczki i z pewnością będzie towarzyszyła tym którzy ją otrzymają.

Wspólnie udało nam się stworzyć naprawdę wspaniałe dzieło.

 

Poniżej relacja z dostarczenia naszej paczki rodzinie.

Rodzina była przeszczęśliwa, gdy zobaczyła paczki wnoszone przez wolontariuszy do domu. Gdy Amelka wypatrzyła między nimi rowerki była zachwycona, od razu chciała wsiąść na jeden z nich i pojeździć. Dziewczynką największą frajdę sprawiło otwieranie paczek. Dzieci rozpakowywując paczki były zadowolone dosłownie ze wszystkiego, w jednej z paczek Amelka zauważyła swój ulubiony makaron, od razu powiedziała mamie, że trzeba będzie zrobić zupę pomidorową. W kolejnej paczce ujrzała zestaw Play Doh, którego nie chciała wypuścić z rąk. Ola również nie mogła uwierzyć że dostała zestaw do robienia biżuterii, o którym tak marzyła. Gdy tylko go zobaczyła uśmiech nie schodził jej z twarzy. Pani Karolina natomiast była bardzo zadowolona z otrzymanej biżuterii, która idealnie trafiła w jej gust. Pan Michał ucieszył się z maszynki do strzyżenia, jak to stwierdził przy najbliższej okazji będzie musiał ją przetestować. Rodzinie cały czas gościł uśmiech na twarzach, a gdy rozpakowali zamrażarkę nie mogli uwierzyć, ze ich marzenie zostało spełnione.

 

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Bardzo chciałabym Państwu podziękować za tak miła współpracę oraz pomoc udzieloną rodzinie. Państwa zaangażowanie, poświęcony czas, podejście do przygotowywania paczki było wspaniałe. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim osobom, które aktywnie tworzyły paczkę. Życzę Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych ciepła i optymizmu oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku.

 

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Jesteśmy bardzo wdzięczni Państwu, za zaangażowanie i trud włożony w tworzenie paczki. Chcielibyśmy bardzo podziękować, są Państwo wspaniałymi ludżmi o bardzo wielkim sercu. Pragniemy złożyć najserdzeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

 szlachetnapaczka.jpg