Wratislavia Cup 2014

Kolejny start za nami. W sobotę walczyliśmy we Wrocławiu podczas 7 edycji Międzynarodowego Turnieju Dzieci i Młodzieży Wratislavia Cup 2014. Był to jeden z trudniejszych startów, w tym sezonie, ponieważ impreza gromadzi liczne grono zawodników. Tym razem było ich ponad 350 z 30 klubów z całej Polski oraz Czech i Litwy.  Nasza ekipa liczyła 14 osób. Zdobyliśmy dwa medale złoty Kornelia Liwak i srebrny debiutujący w startach siedmioletni Karol Okoń. Jest to dla nas bardzo dobry wynik, ponieważ są to nasze pierwsze medale w tym cyklu turnieju, co bardzo cieszy.

Pozostali zawodnicy również dawali z siebie wszystko jednak zabrakło kilku szczegółów, które zadecydowały o zakończeniu rywalizacji we wcześniejszych etapach turnieju.

Wracamy więc teraz na trening bogatsi w nowe doświadczenia, które zmobilizują nas do jeszcze cięższej pracy nad sobą. Musimy udowodnić, że jesteśmy wojownikami walczącymi ze swoimi słabościami. Bierzemy się do roboty.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i zawodnikom za przybycie na turniej.