Wratislavia Cup - 11.03.2017

W sobotę odbyła się 10 jubileuszowa edycja międzynarodowego turnieju Wratislavia Cup, którego organizatorem była Dolnośląska Akademia Karate Tradycyjnego. Nasza 14 osobowa drużyna sprawdzała swoje umiejętności w nowych grupach startowych w związku z kolejnym rokiem kalendarzowym, a co niektórzy w związku ze zmianą koloru pasa. Rezultat startów był jak zawsze różny, ale po okresie siłowego zimowego przygotowania – zadowalający.

Turniej jest symbolicznym początkiem przygotowań do imprez docelowych tj. Pucharu Polski Dzieci i Mistrzostw Polski. We Wrocławiu wywalczyliśmy 6 medali, pierwsi byli Hanna Dziki oraz Hubert Pietrzak-Rogala, srebrny medal zdobyła Magdalena Porębska, a na najniższym stopniu podium stanęły Aleksandra Piasecka, Kornelia Liwak i Matylda Cichy.


Zapraszamy do galerii