Wratislavia Cup - 09.03.2019 Wrocław

W sobotę 09.03.2019 zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w  12 edycji Wratislavia Cup.

Był to pierwszy turniej nowego roku, w którym nasi zawodnicy testowali swoje umiejętności w nowych kategoriach wiekowych. Konkurencja była naprawdę duża i na bardzo wysokim poziomie. Turniej zgromadził ponad 600 zawodników z Polski, Litwy i Ukrainy. Pomimo, że start w turnieju miał być dla nas tylko sprawdzeniem czy kierunek obrany podczas treningu jest prawidłowy to należy przyznać, że spisaliśmy się bardzo dobrze. Wywalczyliśmy w sumie 7 medali, a nie wiele brakowało, aby dołożyć kolejne krążki gdyż nasi zawodnicy wielokrotnie ocierali się o podium. Swój tegoroczny debiut miały również konkurencje kata drużynowego. Dziewczyny (Matylda, Asia i Ada) walczyły bardzo dzielnie i odpadły w ostatniej walce przed wejściem do finałowej 4. Po raz pierwszy wystartowali też nasi najmłodsi chłopcy (Robert, Staszek i Antoś). Stres niestety zdominował ich występ, ale na pewno wzbogacił ich w doświadczenie, które zaprocentuje podczas następnych startów.

Medale dla naszego klubu zdobyli:

Michalina Koper – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Urszula Nowak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne
Antoni Stoparek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Michał Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne

Zapraszamy do galerii