Wratislavia Cup - 05.03.2016

05.03.2016 zawodnicy Naszego Klubu walczyli na matach we Wrocławiu podczas dziewiątej edycji Międzynarodowego Turnieju Karate Tradycyjnego Wratislavia Cup. Wśród 320 zawodników, Hikari reprezentowała 22 osobowa ekipa, która po dobrych startach przywiozła do Oleśnicy siedem medali.

Było to bardzo udany start pod względem technicznym, nawet jeżeli nie zakończył się zdobyciem medalu przez zawodnika. Pokazuje, że praca jaką wykonaliśmy od września przynosi widoczne efekty i idzie w dobrym kierunku, aby uzyskać optymalną formę w czerwcu podczas Pucharu Polski Dzieci.

Podczas turnieju wystartowało również wielu młodych zawodników, którzy po raz pierwszy próbowali swoich sił podczas turnieju takiej rangi. Wykazali się dużą walecznością i zaangażowaniem , a zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w kolejnych startach.

Medaliści Wratislavia Cup

Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Karol Okoń – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Zapraszamy do galerii.