Wratislavia Cup - 01.03.2018 Wrocław

Za nami drugi turniej tego sezonu Wratislavia Cup. Nasi zawodnicy 10.03.2018 we Wrocławiu wywalczyli w sumie 6 medali. Stawaliśmy na podium zarówno w konkurencji kata indywidualne oraz kumite. Srebrne medale do Oleśnicy przywieźli Hubert Pietrzak-Rogala oraz Emilia Kochańska. Na najniższym stopniu podium stanęli Adrianna Kurzyńska, Karol Okoń, Filip Nosol i Piotr Bilski. Wszyscy nasi zawodniczy walczyli bardzo dzielnie, gratulujemy im postawy i zaangażowania.

Marzec to dla nas koniec ciężkiego siłowego przygotowania do sezonu. Obecnie rozpoczynamy już mocne przygotowania techniczne i szybkościowe, które mamy nadzieję przyniosą zakładane rezultaty już podczas odbywającego się 14.04.2018 w Oleśnicy VI Wiosennego Turnieju Karate Tradycyjnego. Dwa marcowe turnieje pokazały, że nasi kadrowicze mają aspiracje do walki o czołowe lokaty.

Zapraszamy do galerii