Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego - 24.04.2021 Łodź

W sobotę 24.04.2021 roku zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w Wiosennym Turnieju Karate Tradycyjnego w Łodzi. Dla naszych młodych zawodników był to pierwszy start w zawodach od ponad roku. Cieszymy się, że choć przy wzmożonych zasadach bezpieczeństwa mogliśmy wziąć udział w rywalizacji. Turniej w Łodzi rozgrywany jest w formule dwuboju – kata + kumite, więc po tak długiej przerwie mogliśmy sprawdzić swoje postępy w obu tych formach treningowych.  Dla nas ten start był ważnym elementem szkoleniowym pozwalającym stwierdzić nad czym musimy popracować przed zbliżającymi się najważniejszymi zawodami sezonu.

Do Łodzi pojechaliśmy czternastoosobową reprezentacją, która wywalczyła pięć medali. Złoto zdobył Robert Lisowski, na drugim stopniu podium uplasowały się Hanna Dziki, Lena Kania i Matylda Cichy, a brąz do Oleśnicy przywiózł Tymon Biłyk.

Cała nasza ekipa zaliczyła dobre starty. Gratulujemy wszystkim zawodnikom umiejętności mobilizacji i skupienia po tak długiej przerwie. Należy podkreślić, że w naszej reprezentacji byli również debiutanci, którzy godnie reprezentowali nasz klub podczas startu.

 Zapraszamy do galerii