Wagary z Hikari w Dojo Stara Wieś

W dniach 13-15.05.2016r. zawodnicy i sympatycy naszego klubu uczestniczyli w wyjeździe sportowo szkoleniowym w Dojo Stara Wieś. Była to pierwsza wizyta naszych klubowiczów w tym wyjątkowym miejscu. Na dojo dotarliśmy w piątek wieczorem. Po kolacji, szybkim rozpakowaniu w domkach oficjalnie rozpoczęliśmy „wagary”. Po zapoznaniu z regulaminem, podzieliliśmy się na grupy treningowe i pełni energii, entuzjazmu rozpoczęliśmy pracę. Później grupami udaliśmy się na jacuzzi, aby odnowić nasz organizm po całotygodniowym wysiłku. W sobotę wielu zawodników wstało wraz z pianiem koguta, po to aby tylko nie przeoczyć porannego rozruchu. Pozwolił on wszystkim szeroko otworzyć oczy, a nasze żołądki przygotować na przyjęcie smacznego śniadania. Po śniadaniu, drobnych porządkach i kontroli czystości ruszyliśmy na dojo, aby doskonalić swoje karate. Niektórzy zawodnicy głodni poznania najbliższej okolicy postanowili w tym czasie, pomimo padającego deszczu, udać się wycieczkę rowerową. Z kolei na dojo po zakończonym treningu cieszyliśmy się urokami jacuzzi, graliśmy w rozmaite gry zespołowe na sali głównej. Już wtedy nasze brzuchy zaczęły się domagać obiadu, który wszyscy zjedli ze smakiem. Po obiedzie i krótkim odpoczynku wróciliśmy na dojo na trening karate, po który tym razem rozwijaliśmy naszą koncentracje i zdolności manualne wykonując figury z origami. Gry na orliku, kolacja i ognisko wraz ze wspólnymi śpiewami i tańcami, to ostatnie akcenty soboty w Starej Wsi. Ostatniego dnia po śniadaniu wzięliśmy udział w sesji zdjęciowej oraz treningu podsumowującym. Z dojo udaliśmy się na orlik, aby upewnić się, że nadmiar energii zostanie dobrze spożytkowany podczas gier i zabaw. Tym samy zakończyliśmy naszą wizytę w małej Japonii i pełni pozytywnej energii wyruszyliśmy do Oleśnicy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu za dobrą zabawę i pełne zaangażowanie treningowe. Dziękujemy również pani Oli Obłój za nieocenioną pomoc i opiekę podczas wyjazdu.

Dziękujemy także kadrze instruktorskiej oraz zawodnikom KKT Polkowice – Lubin za wspaniała pracę treningową oraz wspólną integrację.

 Zapraszamy do galerii