Wagary z Hikari - 05-07.05.2017 Domasławice

W tym roku zawodnicy i sympatycy naszego klubu wagarowali pośród drzew i dużej ilości otwartej zielonej przestrzeni w Campusie Domasławice. Nasz wyjazd miał jak zwykle dwa oblicza: treningowe i rekreacyjne.

Przez te trzy dni przede wszystkim doskonaliliśmy nasze karate, bo to bezpośredni okres przygotowań do Pucharu Polski Dzieci oraz pierwszych dla nas Mistrzostw Polski, jak również ostatni etap przygotowań egzaminacyjnych. Wyselekcjonowaliśmy ścisłą kadrę zawodników, która będzie reprezentować nas we wspomnianych turniejach. Cieszymy się z zaangażowania zawodników i ich pracy na treningu pod okiem sensei Nikoli i sensei Ani.

Ale nie bylibyśmy sobą gdybyśmy czegoś nie wykombinowali. Wyposażeni w latarki bawiliśmy się w mroczną wersję chowanego, a także w terenową grę nocną. Nie jeden raz na różne sposoby pokonaliśmy dostępny park linowy oraz rozegraliśmy mecze w piłkę nożną, hokeja czy strzelaliśmy do siebie z łuków.

Dziękujemy wszystkim obecnym za uśmiechnięte twarze, zjedzenie całych zapasów restauracyjnych i dobrą zabawę, a rodzicom za zaufanie i przekazanie po raz kolejny dzieci pod nasza opiekę.
Dziękujemy również sensei Nikoli Dzióbie i pani Kamili za wszelką pomoc.

Zapraszamy do galerii