VIII Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Głuchołazach

W dniu 24.05.2014 walczyliśmy na VIII Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Głuchołazach. Był to nasz ostatni sprawdzian przed zbliżającym się Pucharem Polski Dzieci, który wypadł bardzo dobrze. Nasza drużyna liczyła 18 zawodników. Zdobyliśmy 12 medali (5 złotych, 2 srebrne, 5 brązowych) i w klasyfikacji końcowej zajęliśmy III miejsce. Ale nie liczba medali była podczas tych zawodów najważniejsza, bowiem uważam że był to jeden z najlepszych naszych startów pod względem technicznym, za co chciałam wyróżnić nie tylko medalistów, ale wszystkich naszych reprezentantów (Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska, Maja Kołodyńska, Katarzyna Krzepina, Kornelia Liwak, Magdalena Porębska, Marcin Adamski, Mikołaj Adamski, Piotr Bilski, Mieszko Jaworski, Przemysław Jelonek, Jakub Karczmarzyk, Karol Okoń, Dominik Olszczyński, Hubert Pietrzak - Rogala, Jan Sobkowiak, Adam Tomaszewski, Paweł Żołyński). Fakt ten bardzo mnie cieszy ponieważ na początku czerwca odbędą się w naszym klubie egzaminy na kolejne stopnie uczniowskie. Mam nadzieję, że zaprezentowany w Głuchołazach poziom utrzymamy do końca sezonu.