VII Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach

W dniu 01.06.2013 z okazji Dnia Dziecka po raz VII odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach. W zawodach wystartowało 9 klubów. Nasza drużyna w składzie: Bartosz Swiątek, Kacper Jasion, Gracjan Graca, Aleksandra Skorna, Franciszek Kaliszuk, Nataniel Wichłacz, Bartosz Żołądkowski, Jakub Kowalski, Przemysław Jelonek,  Maja Kołodyńska, Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska, Adam Tomaszewski, Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk spisała się bardzo dobrze. Wszyscy zawodnicy zaliczyli udany występ. Dla części naszych reprezentantów był to przedostatni sprawdzian przed zbliżającym się Pucharem Polski Dzieci. Najbardziej zacięta rywalizacja toczyła się między chłopcami w kategorii żółte i pomarańczowe pasy, gdzie niejednokrotnie musieliśmy stoczyć bratobójcze pojedynki.

 

Miejsca medalowe:

Kornelia Jelonek  -  złoty medal, kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk - złoty medal, kata indywidualne

Adam Tomaszewski - złoty medal, kata indywidualne

Franciszek Kaliszuk - złoty medal, kata indywidualne

Aleksandra Skorna - srebrny medal, kata indywidualne

Przemysław Jelonek  - srebrny medal, kata indywidualne

Gracjan Graca - srebrny medal, kata indywidualne

Mikołaj Adamski - brązowy medal, kata indywidualne