VI Puchar Mistrza - Wrocław

W sobotę 12.10.2013r. rozpoczęliśmy nowy sezon startowy 2013/2014r. Pierwszy start miał miejsce we Wrocławiu w VI Pucharze Mistrza pamięci senseia Hidetaki Nishiyamy. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z całej Polski. Turniej był ostatnim sprawdzianem dla młodych karateków, którzy w następną sobotę wystartują w Pucharze Europy Dzieci, dlatego poziom startowy w każdej z kategorii wiekowej był bardzo wysoki. Nasza drużyna liczyła 11 osób: Kasia Krzepina, Kornelia Jelonek, Maja Kołodyńska, Emilka Kochańska, Kornelia Liwak, Hubert Pietrzak-Rogala, Dominik Olszczyński, Adam Tomaszewski, Janek Sobkowiak, Jakub Karczmarzyk, Mikołaj Adamski. Zawodnicy zaliczyli bardzo udany występ, a do domu wróciliśmy z 3 brązowymi medalami wywalczonymi przez Kornelię Liwak, Emilkę Kochańską i Adama Tomaszewskiego. Na wyróżnienie zasługuję również start Mikołaja Adamskiego, który w swojej bardzo licznej 69 osobowej kategorii zakończył start w ósemce oraz Korneli Jelonek, której również zabrakło jednego zwycięstwa do medalu.

 

Podczas turnieju nad startem naszych klubowiczów czuwał sensei Paweł, który również od początku września sprawował piecze nad formą naszych wszystkich karateków za co składamy mu serdeczne podziękowania.

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego startu, a rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.