Udany początek sezonu!

Zaczęło się… ruszył nowy sezon startowy. W sobotę 01.10.2016 reprezentacja Naszego Klubu uczestniczyła w IX edycji Pucharu Mistrza pamięci senseia Hidetaki Nishiyamy. Zawody stały na bardzo wysoki poziomie, bowiem większość klubów przywiozła swoich najlepszych zawodników, którzy już za dwa tygodnie wezmą udział w Międzynarodowym Festiwalu Karate w Krakowie. Dla nas była to najlepsza inauguracja sezonu z dotychczasowych. Nasza 15 osobowa drużyna wywalczyła w sumie 6 medali. Turniej pokazał jeszcze trochę niepewności startowej naszych zawodników, ale jest dobrym prognostykiem na nadchodzący sezon.

Medaliści IX Pucharu Mistrza
Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Sobkowiak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidulane
Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Zapraszamy do galerii