Turniej zimowy - Wrocław

Kolejny udany start naszych zawodników!

W sobotę gościliśmy we Wrocławiu na integracyjnym Turnieju Zimowym. Wraz z zawodnikami zaprzyjaźnionego klubu KOBU sprawdziliśmy poziom naszego wytrenowania przed zbliżającym się intensywnym okresem startowym. Turniej rozpoczęły zmagania przedszkolaków, dla których była to pierwsza możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed rodzicami. Później swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy sekcji klubowych. Nasi karatecy zaprezentowali bardzo dobry poziom startowy. Dla niektórych był to również pierwszy w życiu start w turnieju karate. Emocje towarzyszące rywalizacji były ogromne, ale podczas występu wszyscy potrafili się skoncentrować i pokazać prawdziwego ducha walki.

Nasz klub reprezentowało 14 zawodników:

Natalia Jamroz, Kornelia Jelonek, Emilka Kochańska, Maja Kołodyńska, Kasia Krzepina,  Kornelia Liwak, Ola Skorna, Mikołaj Adamski, Michał Halik, Przemek Jelonek, Kuba Karczmarzyk, Dominik Olszczyński, Janek Sobkowiak, Adam Tomaszewski.

Szczegółowe wyniki turnieju znajdują się w zakładce "Osiągnięcia Naszych Zawodników".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!