Turniej Karate Tradycyjnego we Wrześni - 09.04.2016

W sobotę 09.04.2016 22 osobowa drużyna naszych karateków uczestniczyła w turnieju zorganizowanym przez UKS KT „Orzeł Września”. Sprawdzaliśmy nasze umiejętności w konkurencji kata indywidualnego, kata drużynowego oraz kogo kumite. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, w grupach, dzięki czemu każdy startujący miał możliwość stoczenia kilku walk. Nasi karatecy spisali się bardzo dobrze zdobywając w sumie 11 medali. Zawodnicy wykazali się bardzo dobrą umiejętnością koncentracji, opanowaniem i wolą walki zarówno Ci bardzo doświadczeni, jak i ci najmłodsi  - Oliwia, Ada, Matylda, Jakub, Hubert, Karol.

Swój debiut w konkurencji kogo kumite zaliczyła Hania i Piotrek. Trzeba przyznać, że poradzili sobie bardzo dobrze. Pierwsza walka była dla nich bardzo stresująca co było widać w każdej wykonanej technice, ale już w kolejnej pokazali większe opanowanie i determinację.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy startu oraz dobrej atmosfery, którą stworzyli zarówno, podczas turnieju jaki i podróży.

Z Wrześni z medalami wrócili:

Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Zuzanna Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz  Żołądkowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

K. Liwak, K. Jelonek, E. Kochańska – złoty medal w konkurencji kata drużynowe

M. Porębska, A. Piasecka, K. Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata drużynowe

Zapraszamy do galerii.