Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach

Za nami pracowita sobota 20.05.2023, ponad 30 zawodników z naszego klubu walczyło na matach w Głuchołazach. Dla wielu z nich były to pierwsze w życiu zawody, dlatego gratulujemy im odwagi i waleczności i mamy nadzieje, że to był dobry początek dla dalszej kariery zawodniczej. Dla bardziej doświadczonych zawodników to ostatni sprawdzian przed imprezami docelowi Pucharem Polski Dzieci i Mistrzostwami Polski.
Nasza drużyna zdobyła w sumie 33 medale i w klasyfikacji klubowej zajęliśmy 1 miejsce.

Medale z Głuchołaz przywieźli:
Hele Gozdek – złoto w kata, Kornelia Bąk – brąz w kata, Julian Sowa – srebro w kata, Aleksander Ilski – złoto w kata, Michalina Koper – srebro w kata, Wiktor Dziemieszonek – srebro w kata, brąz w kumite, Alicja Jaworska – srebro w kata, Zuzanna Głodek – złoto w kata, brąz w kumite, Antoni Stasiak – brąz w kata, Alicja Kisiel – brąz w kata, Weronika Wieczorek – złoto w kata, brąz w kumite, Aleksandra Nowak – brąz w kata, brąz w kumite, Michał Mochalski – srebro w kata, srebro w kumite, Michał Żołądkowski – brąz w kata, Klara Bąk – brąz w kata, Nina Kluczyńska – złoto w kata, złoto w kumite, Kaja Zygmunt – brąz w kata, złoto w kumite, Zofia Gozdek – brąz w kata, Matylda Cichy – złoto w kata, brąz w kumite, Magdalena Żołyńska – srebro w kata, srebro w kumite, Bartosz Żołądkowski – brąz w kata, brąz w kumite, Hubert Pietrzak-Rogala – złoto w kata, srebro w kumite, Danuta Kluczyńska – srebro w kata.


Zapraszamy do galerii