Turniej Karate Tradycyjnego w Głuchołazach - 01.06.2019

01.06.2019 nasze klubowe dzieci (i młodzież) obchodziły swoje święto rywalizując na matach w Głuchołazach podczas XIII Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego. Podczas zawodów wystąpili nasi doświadczeni zawodnicy, którzy będą reprezentować nasz klub podczas imprez docelowych, a także zawodnicy którzy co raz mocniej pukają do kadry naszego klubu i z pewnością w przyszłym sezonie będą stanowić jej mocny punkt. Nasza 17 osobowa reprezentacja przywiozła 14 medali, a zdobyli je w konkurencji kata Robert Lisowski, Maciej Świtoń (złot medal), Michalina Koper, Damian Wojcieszak, Hubert Pietrzak-Rogala, Hanna Dziki, Igor Świstek (srebrny medal), Natan Strama, Karina Bugiel, Hubert Wojciechowski (brązowy medal), w konkurencji kumite Hanna Dziki (złoty medal), Mikołaj Adamski (srebrny medal), Igor Świstek, Karina Bugiel (brązowy medal). 

 Zapraszamy do galerii