Turniej Karate Tradycyjnego - 21.05.2022 Głuchołazy

Za nami ostatni w tym roku sprawdzian formy przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Polski i Pucharem Polski Dzieci. W sobotę 21.05.2022 gościliśmy w Głuchołazach, gdzie startowaliśmy w Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego.

Nasza drużyna spisała się znakomicie przywożąc w sumie 25 medali:
Złoto w konkurencji kata indywidualne zdobyli: Michalina Koper, Nina Kluczyńska, Matylda Cichy, Kaja Zygmunt, Hubert Pietrzak – Rogala, Emilia Kochańska. W kumite złote medale wywalczyli Hubert Wojciechowski, Hubert Pietrzak – Rogala, Hanna Dziki.
Drugie miejsce na podium w kata przypadło po rywalizacji Zuzannie Głodek, Hannie Dziki i Dominice Szulc. Dominika srebrny medal dołożyła również w konkurencji kumite.
Brązowe medale do Oleśnicy przywieźli Alicja Kisiel – kata ind., Michał Mochalski – kata ind., Aleksander Ilski – kata ind., Michał Żołądkowski – kata ind., Klara Bąk – kata ind., Piotr Bilski- kata ind. Danuta Kluczyńska – kata ind. Matylda Cichy – kumite ind., Hubert Wojciechowski – kata ind., Kacper Kowalczyk – kumite ind. Piotr Bilski – kumite ind.

Gratulujemy wszystkim udanych występów oraz także dużej wytrwałości i poczucia humoru w drodze powrotnej.

Zapraszamy do galerii