Turniej Karate Tradycyjnego - 15.05.2022 Tarnowo Podgórne

Majowe weekendy dla naszych zawodników stoją pod znakiem startów w różnych turniejach. W minioną niedzielę walczyliśmy w Tarnowie Podgórnym podczas Mistrzostw Wielkopolski. Przywieźliśmy oprócz cennego doświadczenia również jedenaście medali oraz 3 czwarte miejsca.

Złoty medal w konkurencji kata indywidualne zdobyli Hubert Pietrzak – Rogala i Matylda Cichy. Drugi stopień podium również w kata indywidualnym wywalczyły Lena Kania i Michalina Koper. Brązowy medal przydał w rywalizacji Zuzannie Głodek (kata indywidualne), Kai Zygmunt (kumite indywidualne), Hubertowi Wojciechowskiemu (kumite indywidualne), Matyldzie Cichy (kumite indywidualne), Dominice Szulc (kumite indywidualne), Hubertowi Pietrzakowi – Rogali (kumite indywidualne) i Danucie Kluczyńskiej (kata indywidualne)
Czwarte miejsca w finałach swoich konkurencji (kata indywidualne) zajęli: Michał Mochalski, Kaja Zygmunt, Zofia Gozdek

Pozostali zawodnicy spisali się również bardzo dobrze, pomimo braku medali do kolekcji startowej mogą zaliczyć swoje pierwsze punkty wazari.

Za tydzień walczymy ponownie tym razem podczas Mistrzostw Województwa Opolskiego.

Zapraszamy do galerii