Trening biało-czerwony "Wszyscy jesteśmy drużyną narodową"

W poniedziałek 12.11.2018 roku zawodnicy Klub Sportowego Hikari Oleśnica spotkali się, aby uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Punktualnie w samo południe odśpiewaliśmy uroczyście hymn państwowy. Następnie w trakcie treningu wykonaliśmy 100 powtórzeń wybranych technik karate. Sensei Ania życzyła wszystkim zawodnikom, aby każdy z nich swoją ciężką pracą zasłużył kiedyś na wysłuchanie Mazurka Dąbrowskiego stojąc na najwyższym stopniu podium zawodów międzynarodowych.

Trening był również okazją do integracji klubowej bowiem brali w nim udział zawodnicy z różnych grup treningowych. Ich zróżnicowany poziom zaawansowania pozwolił zgromadzonym rodzicom ocenić jak zmienia się siła i precyzja ruchu w karate wraz z latami spędzonymi na sali treningowej.

Dziękujemy zawodnikom, że zechcieli poprzez udział w uroczystym treningu świętować tę jakże ważną rocznicę dla naszego kraju

"Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy"

 

Zapraszamy do galerii