Trener Roku 2013 - sensei Anna Koper

W dniach 2-16.01.2014 odbył się Plebiscyt na Trenera Roku 2013 zorganizowany przez portal OlesnickiSport.pl. Laureatką plebiscytu została sensei Anna Koper uzyskując w nim 1065 głosów. Na kolejnych miejscach podium znaleźli się Patryk Grudniewski - Fighters Factory oraz Wojciech Bartnik - Orzeł Oleśnica.

 

Chciałam złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy choć w najmniejszym stopniu przyczynili się do mojego znakomitego wyniku. Cieszę się, że po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem Hikari. Dziękuję za Państwa uznanie wyrażone w Plebiscycie oraz zaufanie, którym obdarzacie mnie na co dzień zapisując dzieci na zajęcia. Tytuł Trenera Roku traktuję oczywiście jako nagrodę, ale również jako zobowiązanie do jeszcze cięższej pracy w kolejnych latach - sensei Anna Koper.

 

Tuż po ogłoszeniu wyników, podczas treninigu, zawodnicy i sympatycy Naszego Klubu wręczyli sensei Ani bukiet róż oraz odśpiewali "Sto lat..."

 

Szczegóły Plebiscytu: