Spartakiada zerówkowicza - sześciolatki na start

22.09.2023 hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 4 w Oleśnicy była areną zmagań sportowych w iście bajkowym stylu. Nasz Klub zaprosił sześciolatków z oleśnickich szkół do udziału w Spartakiadzie zerówkowicza. Imprezę otworzyła Prezes Hikari Anna Koper w towarzystwie Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Grażyny Dłubakowskiej oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 Kazimierza Ubowskiego.

Pierwszym punktem naszego spotkania było przypomnienie zasad fair play. Następnie każdy z uczestników miał okazję sprawdzić się w wielu konkurencjach zręcznościowych, nad którymi czuwali wyjątkowi sędziowie – postacie z bajek. Na koniec po zakończonej rywalizacji dzielni sportowcy mogli cieszyć się ze złotych medali, które zawisły na ich szyjach.
Dziękujemy szkołom za udział, wspaniałą zabawę i dobrego ducha rywalizacji sportowej.
 
Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach programu Mikrogranty ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystki.
 
 logo projekt.png

 Zapraszamy do galerii