Silesia Cup - Bytom

Kolejny start za nami. W sobotę w bytomskiej hali „Na skarpie” 17 osobowa drużyna naszego klubu rozpoczęła rywalizację w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym - Silesia Cup. W turnieju wystartowało 481 zawodników z 30 klubów z 4 państw. Dwa brązowe medale dla Oleśnicy wywalczyły: Kornelia Jelonek oraz Magdalena Porębska. Pozostali zawodnicy również zaliczyli udane występy kończąc często rywalizację tuż przed strefą medalową. Czasami zabrakło nam trochę techniki, czasami kilku szczegółów, a czasami jednej chorągiewki czyli odrobiny szczęścia. Start w turnieju był jednym z ostatnich dużych sprawdzianów przed zbliżającym się Pucharem Polski Dzieci. Najbardziej cieszy postęp techniczny, który każdy z zawodników zaprezentował podczas swojego występu, co pokazuje, że praca na treningu postępuje w pożądanym kierunku.