Silesia Cup - 26.05.2018 Bytom

W sobotę 26.05.2018 w Bytomiu nasi zawodnicy uczestniczyli w ostatnim przed Pucharem Polski Dzieci i Mistrzostwami Polski sprawdzianie formy. W Hali Sportowej na Skarpie nasza drużyna wywalczyła w sumie 8 medali:

Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne i tytuł najlepszej zawodniczki kategorii dziecięcych
Aleksandra Piasecka – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Wojciech Wyrwas – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Jakub Kowalski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Nasza drużyna zaprezentowała się na bardzo dobrym poziomie, pokazując że forma nasza zmierza we właściwym kierunku. Czy to wystarczy, aby powalczyć na Pucharze Polski Dzieci o medale, okaże się już w najbliższy piątek. Dlatego wszyscy już teraz mocno zaciskamy kciuki i wspieramy naszych zawodników.

W turnieju wystartowali również nasi kadeci i juniorzy, w tym również zawodnicy kadry narodowej, którzy przebywali w tym czasie na zgrupowaniu w Bytomiu. Cieszy zaprezentowana przez nich zwyżka formy i dobry poziom techniczny. Zaliczyli oni tym samym jeden z lepszych występów w tym sezonie w bardzo mocno obsadzonym turnieju. Na bazie tych doświadczeń ze startów oraz treningów kadrowych będziemy dopracowywać naszą technikę na kolejnych treningach przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w Opolu już za trzy tygodnie.


Zapraszamy do galerii