Silesia Cup - 16.05.2021

W niedzielę 16.05.2021 zawodnicy naszego klubu doskonalili formę startową na matach w Bytomiu. Podczas rozgrywanego tam turnieju Silesia Cup mieliśmy okazję powalczyć w licznych grupach startowych z zawodnikami z Polski i zza granicy. Konkurencja była bardzo silna jednak pomimo tego udało nam się wywalczyć 10 medali:
Zloty – Oliwia Karolewska, kata indywidualne
Złoty – Piotr Bilski, kumite indywidualne
Srebrny – Kacper Kowalczyk, kumite indywidualne
Srebrny – Mikołaj Adamski, kumite indywidualne
Brązowy – Matylda Cichy kata indywidualne,
Brązowy – Matylda Cichy, kumite indywidualne
Brązowy – Hubert Wojciechowski, kumite indywidualne
Brązowy – Hanna Dziki, kumite indywidualne
Brązowy – Oliwia Karolewska, kumite indywidualne
Brązowy – Michalina Koper, kata indywidualne
 
Pozostali nasi zawodnicy (Asia, Zosia, Ula, Kamila, Monika, Robert, Antek, Michał, Michał, Miłosz, Kuba, Kuba, Emilka i Lena) również spisali się bardzo dobrze, prezentując wysoki poziom techniczny, odnotowując tym samym lepszy występ niż na poprzednich zawodach w Łodzi. Odrobina szczęścia jednak była po stronie przeciwnej i musieliśmy uznać wyższość rywala. Mimo to gratulujemy udanych występów i trzymamy kciuki za wytrwałość w podnoszeniu swoich umiejętności.

 

Zapraszamy do galerii