Silesia Cup - 07.04.2024

Za nami pracowity weekend. W sobotę szkoliliśmy się w Spale na kursie sędziowskim, gdzie sensei Piotr Bilski pozytywnie zaliczył egzamin na klasę sędziowska C. W niedzielę z kolei toczyliśmy pojedynki na matach w Bytomiu podczas Turnieju Silesia Cup. Nasza ekipa była bardzo waleczna i zdobyła w sumie 7 medali. Złoto powędrowało w ręce Oliwii Karolewskiej, po pięknych prezentacjach kata. Złoto wywalczył również Hubert Pietrzak -Rogala, który pokazał wielkiego ducha i ogromne serce do walki w konkurencji kumite i dołożył do tego jeszcze srebrny medal w konkurencji kata. Srebrny medal w kata zdobyła również Ala Jaworska oraz Maciek Wnuk natomiast Helenka Gozdek walczyła dwa brązowe medale w konkurencji kata i kumite. Cała nasza drużyna walczyła bardzo dobrze zyskując cenne wskazówki do dalszego treningu.Zapraszamy do galerii