Seminarium z sensei Andrzejem Olechem

W sobotę 18.12.2021 mieliśmy możliwość udziału w treningu z wyjątkowym gościem, bowiem do naszego klubu na seminarium przyjechał sensei Andrzej Olech. Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie jego osoba nie byłoby karate w Oleśnicy, ponieważ to mój trener, który ukształtował mnie jako karatekę i instruktora.

Podczas szkolenia zgłębialiśmy wiedzę dotyczącą systemu oceny poszczególnych konkurencji podczas zawodów sportowych w tym również samego warsztatu sędziowskiego. Na koniec spotkania odbył się egzamin na klasę sędziowską D, który pozytywnie zaliczyli nasi zawodnicy: Emilia Kochańska, Hanna Sobkowiak, Piotr Bilski, Kacper Kowalczyk i Jakub Karczmarzyk.

Gratulujemy wszystkim obecnym na szkoleniu zapału do treningu chęci rozwoju poprzez sport.

Zapraszamy do galerii