Seminarium z sensei Andrzejem Olechem

Kontynuując tradycję...

Dzisiaj w naszym klubie odbył się bardzo ważny trening. Poprowadził go dla nas sensei Andrzej Olech, człowiek z wielką pasją, znakomity szkoleniowiec, wychowawca, pedagog. Dzięki ciężkiej pracy, konsekwencji i posiadanym kompetencjom wychował wielu posiadaczy czarnych pasów oraz wielu medalistów Mistrzostw Polski, Europy i Świata, a także wielu instruktorów, którzy z powodzeniem szerzą szlachetną idee walki pustą ręką. Osoba bardzo aktywna zawodowo, która wie czego chce i konsekwentnie sięga po wyznaczone sobie cele, pokazując nam wszystkim, że karate to nie tylko ciało ale zwłaszcza umysł, który trzeba trenować, aby pozwalał nam przełamywać wszystkie trudności, które stają nam na drodze.

To również ważne wydarzenie ze względu na to, że wychowankowie Naszego Klubu prezentują coraz wyższy poziom pozwalający zgłębiać coraz trudniejsze niuanse związane z doskonaleniem swojego karate.

Tematem dzisiejszego spotkania były przede wszystkim fundamenty związane z optymalnym wykorzystaniem możliwości naszego ciała w technikach nożnych i ręcznym w różnych formach timingu w oparciu o prawidłową postawę oraz umiejętności oceny dystansu.

Dziękujemy senseiowi za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, dzisiejszego szkolenia, zwłaszcza gościom z zaprzyjaźnionych klubów, w tym licznej grupie czarnych pasów, za przybycie i zaangażowanie podczas treningu.

 Zapraszamy do galerii