Seminarium treningowe z sensei Sebastianem Końcowikiem

W dniu 08.01.2017 w Naszym Klubie gościliśmy senseia Sebastiana Końcowika.
Tematem naszego spotkania były podstawy technik karate oraz ich zastosowanie w różnych formach taimingu (sparingu) z partnerem. Duża wiedza senseia, usystematyzowane ćwiczenia oraz demonstracja ćwiczeń, a przy tym spokój, opanowanie i dużo pozytywnej energii, stworzyły znakomity klimat treningowy i sprzyjały owocnej pracy. Na pewno otrzymaliśmy wiele wskazówek treningowych, które pomogą nam w najbliższym czasie wzbogacić nasze jednostki treningowe, aby piąć się coraz wyżej i stawać się lepszymi karatekami. Dziękujemy senseiowi Sebastianowi za przyjazd i tą pigułkę wiedzy, którą się nami podzielił oraz zawodnikom za pełną mobilizację i koncentrację w ten niedzielny dzień.

Zapraszamy do galerii