Seminarium treningowe - sensei Maria Depta

W niedzielę 05.03.2017 gościła w naszym klubie sensei Maria Depta. Przez pięć godzin nasi zwodnicy mieli okazję doskonalić swoje karate pod okiem jednej z najlepszych zawodniczek karate tradycyjnego. Tematem seminarium był rozwój cech motorycznych z użyciem gum treningowych, trening interwałowy kata oraz budowa strategii ataku w kogo kumite.

Bardzo dziękujemy sensei Marysi za poświęcony czas, cenne wskazówki, które mamy nadzieje zaprocentują w rozwoju naszego karate. Na pewno wzbogacą nasz codzienny trening i pozwolą podnosić poziom naszych umiejętności technicznych i wiedzy.

Po zakończeniu seminarium odbył się egzamin na kolejne stopnie uczniowskie. Było to kolejne ważne wydarzenie w naszym klubie, bowiem po raz pierwszy w naszym klubie pojawiły się brązowe pasy. Gratulujemy wszystkim zdającym pozytywnego wyniku.

 

 Zapraszamy do galerii