Puchar Polski w Kumite Drużynowym - 22.11.2020 Warszawa

Puchary przyjechały do Oleśnicy!
 
Sukcesem zakończył się start naszych drużyn podczas XVII edycji Pucharu Polski w Kumite Drużynowym – Mazovia Karate Cup (22.11.2020 Warszawa). Nasz klub reprezentowała drużyna Juniorek w składzie: Karina Bugiel, Hanna Dziki, Oliwia Karolewska i Emilia Kochańska, które podczas zawodów nie miały sobie równych oraz drużyna Juniorów w składzie: Jakub Kowalczyk, Kacper Kowalczyk, Mikołaj Adamski i Jakub Karczmarczyk, która wywalczyła trzecie miejsce.
Zawody rozgrywane były w systemie każdy z każdym w grupach, dzięki czemu mieliśmy okazję stoczyć wiele emocjonujących pojedynków i zdobyć bezcenne doświadczenie.
 
Oba nasze zespoły po zaciętych rundach eliminacyjnych awansowały z rozgrywek grupowych do półfinałów, potwierdzając tym samym utrzymanie wysokiej formy z Mistrzostwa Polski we Włocławku.
W pojedynku o wejście do finału drużyna męska uległa zawodnikom z Krakowa zajmując ostatecznie 3 miejsce, z kolei dziewczęta pokonały drużynę z Pruszkowa, a w finale po bardzo wyrównanym pojedynku z drużyną z Krakowa sięgnęły po Puchar Polski.
 
Gratulujemy naszym zawodnikom bardzo dobrych startów oraz wspaniałego team spirit.

 

Zapraszamy do galerii