Puchar Mistrza - Wrocław 2012

W dniu 22.09.2012 we Wrocławiu odbyła się V edycja Otwartego Turnieju Karate Tradycyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Puchar Mistrza” pamięci sensei Hidetaki Nishiyamy. W zawodach uczestniczyło blisko 300 zawodników z klubów Polski i Czech, w tym również członkowie Reprezentacji Polski w kategoriach Junior, Młodzieżowiec i Senior, dla których był to ostatni etap przygotowań do XVI Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym, które w dniach 6 - 7 października 2012 odbędą się w Łodzi.

Wśród startujących znaleźli się również zawodnicy naszego Klubu: Emilia Kochańska,  Kornelia Jelonek, Kornelia Liwak i Adam Tomaszewski. Nasi zawodnicy zaprezentowali się na macie bardzo dobrze, pokazując wielkiego ducha walki. Do zdobycia medali tym razem brakło trochę sportowego szczęścia, ale sam start w zawodach jest dla nas ważnym elementem szkoleniowym i potwierdzeniem trudu włożonego w przygotowania wakacyjne.