Puchar Krakowa - 29.05.2021

Kolejne starty za nami. Tym razem walczyliśmy w Krakowie, podczas jednego z największych turniejów karate rozgrywanych w Polsce. Blisko 800 zawodników z 50 klubów z całej Polski chciało sprawdzić swoją formę przed odbywającymi się niebawem Mistrzostwami Polski.
Nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie, zdobywając w konsekwencji 2 srebrne medale – Hanna Dziki w konkurencji kumite i Oliwia Karolewska w konkurencji kata oraz 1 jeden brązowy medal – Matylda Cichy w konkurencji kata.
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie technicznym i wiele pojedynków było bardzo wyrównanych. Gratulujemy całej naszej drużynie waleczności, wytrwałości i cierpliwości podczas oczekiwania na swoje starty. Teraz ostatnia prosta przed zbliżającymi się imprezami docelowymi i końcem tego sezonu.

 

Zapraszamy do galerii