Początek okresu startowego

Początek sezonu to dla naszych zawodników zawsze trudny okres startowy. Tym razem inaugurujące zawody – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz X edycja Pucharu Mistrza – które odbyły się 14.10.2017 we Wrocławiu, przyniosły nam wiele radości, choć nasi zawodnicy startowali ze zmiennym szczęściem.

Jako pierwsi do walki stanęli młodzicy w ramach mistrzostw międzywojewódzkich. Cała ekipa spisała się dobrze – co ważne w perspektywie zbliżającego się Pucharu Europy w którym wystartują już w najbliższy weekend. Na szczególne uznanie zasługują Magdalena Porębska oraz Hubert Pietrzak – Rogala, którzy byli najlepsi w swoich kategoriach. Do złotych krążków srebrny medal dołożyła Aleksandra Piasecka. Czwarty w swojej kategorii był Jakub Karczmarzyk. Wyniki z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików zaliczane są do rankingu współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego.

Później młodzicy oraz nasi młodsi zawodnicy ruszyli do rywalizacji w ramach Pucharu Mistrza. Choć nie każdemu udało się przywieźć medal to każdemu należą się wielkie brawa za walkę. Kilkoro z zawodników pokazało się naprawdę z bardzo dobrej strony. W ramach jubileuszowej edycji wrocławskich zawodów przywieźliśmy 4 medale. Ponownie na najwyższym stopniu podium stanęli: Magdalena Porębska oraz Hubert Pietrzak –Rogala. Srebrny medal tym razem dorzuciła Matylda Cichy, a brązowy krążek przywiózł Jakub Karczmarzyk. Zawody kończyli nasi juniorzy, którym tym razem nie udało się wywalczyć miejsca na podium, ale ich pokazy kata oraz walki kumite były na wysokim poziomie.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i rodzicom za opiekę nad naszymi zawodnikami podczas turnieju.

Zapraszamy do galerii