Po raz pierwszy na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym

W niedzielę 18.06.2017 zakończyły się XXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów w Karate Tradycyjnym Orlen 2017. W tych zawodach po raz pierwszy Nasz Klub wystawił swoją reprezentację. Do Zamościa wybrała się ekipa w składzie: Kornelia Liwak, Emilia Kochańska, Hanna Sobkowiak i Piotr Bilski. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, mimo że nie udało nam się zdobyć miejsca medalowego. Najbliższej tej sztuki były dziewczęta w konkurencji kata drużynowego, które po wyrównanej walce ostatecznie zajęły w finale czwarte miejsce. W konkurencjach indywidualnych musieliśmy uznać wyższość naszych rywali, ale była to dla nas ważna lekcja, która z pewnością zaowocuje w kolejnych startach naszej reprezentacji na zawodach tej rangi.

Po zawodach z Polskiego Związku Karate Tradycyjnego przyszł ado nas radosna wiadomość, bowiem nasze zawodniczki dzięki dobremu występowi podczas mistrzostw zostały powołane do kadry narowodej.

 Zapraszamy do galerii