Półkolonie z karate

Za nami Półkolonie z Hikari.
 
Oczywiście był to czas, który spędziliśmy aktywnie, kreatywnie i rozrywkowo. Oprócz nieodłącznych treningów karate nasze grupy podczas zajęć kreatywnych uczestniczyły miedzy innymi w zawodach wędkarskich, turnieju lotów szybowcowych, sprawdzały co się stanie po wymieszaniu ze sobą kilku różnych produktów spożywczych, rysowaliśmy na szkle, robiliśmy pompony i gniotki, a także grę zręcznościową. Stoczyliśmy również pojedynki w unihokeja, archrytag, zbijaka oraz sprawdziliśmy kto nadaje się na żołnierza. Z atrakcji dnia czekały nas harce na basenie, na dmuchańcach, czy istne skaczące szaleństwo na GoJump i GoAir, a podczas dnia żołnierza ćwiczyliśmy sprawne oko na strzelnicy.
 
Dziękujemy naszym drużyną za miło spędzony czas, codzienne uśmiechy i sporą dawkę pozytywnej energii podczas zajęć ruchowych.
 
Zadania zostało dofinansowane ze środków Miasta Oleśnicy.