Otwarcie sezonu biegowego w Oleśnicy

W niedzielę 12.03.2017 sympatycy aktywnego stylu życia spotkali się na Stadionie Miejskim w Oleśnicy, aby zmierzyć się z czasem podczas pierwszej edycji „Testu Coopera w Oleśnicy”. Swoją wydolność sprawdziło 61 śmiałków – 27 kobiet i 34 mężczyzn w sumie przebiegając 151 km 900 m.

Najlepszy wynik mężczyzn: 3700m

Najlepszy wynik kobiet: 2980m

Średnia wyników mężczyzn: 2705m

Średnia wyników kobiet: 2220m

Średnia wieku uczestników: 28 lat (ogółem), 25,3 lat (kobiety), 30,1 lat (mężczyźni)

Po za generalną klasyfikacją wystartowała również najmłodsza uczestniczka testu – 4 letnia Michalina uzyskując wynik 1280 m.

Składamy serdeczne podziękowania przedstawicielom organizacji (Cała Oleśnica Biega, Klub Biegacz Szerszeń, Klub Biegacza Lupus, Oleśnicka Grupa Triathlonowa, Bierutowska Grupa Biegowa, WKS Oleśniczanka), uczestnikom niezrzeszonym oraz sympatykom i zawodnikom Klubu Sportowego Hikari Oleśnica za udział w imprezie.

Zadanie zosatlo dofinansowane ze środków budżetu miasta Oleśnicy.

Zapraszamy do galerii